Strefa Projektanta - Agregatech
16798
page-template-default,page,page-id-16798,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Strefa Projektanta

Współpracujesz z nami?

Chcesz z nami współpracować?

Strefa Projektanta oferuje wsparcie prac związanych z doborem agregatów prądotwórczych Cummins i projektowaniem instalacji.

Strefa Projektanta umożliwia:

  • dane techniczne i wytyczne projektowe
  • rysunki urządzeń DWG, schematy instalacji DWG
  • porady i wskazówki projektow
  • doradztwo techniczne i szkolenia projektowe

Jako że oferta naszej firmy ukierunkowana jest na sprzedaż, kluczową rolę wśród naszych Klientów odgrywają projektanci. Organizujemy specjalne spotkania i szkolenia dla nich, staramy się też zapewniać im jak najlepszą pomoc techniczną oraz optymalizację kosztów w zakresie oferowanych urządzeń i rozwiązań.

Oprócz narzędzi wspomagających projektowanie umieszczonych w Strefie, znajdą tam Państwo również kontakty do naszych doradców ds. produktów. Są to osoby, które służą Państwu radą i wsparciem technicznym w zakresie oferowanych przez Agregatech produktów, na każdym etapie projektowania.

Służymy pomocą już na etapie projektowania instalacji zasilania rezerwowego, oferując rozwiązania zawarte w rysunkach projektowych

Pomagamy przy doborze produktów, odpowiadających na specyficzne potrzeby Klientów.

Projektantom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli jesteś projektantem/projektantką i potrzebujesz więcej informacji czy zastanawiasz się nad współpracą z nami – zachęcamy do kontaktu.

Dołożymy wszelkich starań, aby przekonać Cię, że jesteśmy odpowiednim partnerem w biznesie.