Agregaty - Agregatech
16886
page-template-default,page,page-id-16886,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Agregaty

Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie inwestycji, a także w trakcie użytkowania naszych urządzeń. Nie zostawiamy naszych Klientów z nierozwiązanym problemem, czy pytaniem, na które nie ma odpowiedzi.

Decydując się na oferowane przez nas produkty i rozwiązania masz pewność naprawdę dobrej jakości i ich bezawaryjnego działania przez długie lata.

Podejmujemy współpracę ze sprawdzonymi producentami, którzy są liderami w swoich branżach.

Zawsze najważniejsza będzie dla nas jakość produktu, specjalistyczna wiedza z nim związana i sprawna obsługa serwisowa.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki wybór agregatów prądotwórczych i zasilania awaryjnego UPS. Proponujemy produkty najwyższej klasy. Odnajdą Państwo u nas następujące rodzaje agregatów prądotwórczych:

STACJONARNE – do zasilania różnego rodzaju obiektów przemysłowych, fabryk, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej. Są to także urządzenia pracujące podczas wynajmu. Więcej na temat wynajmu agregatów prądotwórczych dowiesz się tutaj.

PRZENOŚNE – agregaty do zastosowań na budowie do zasilania elektronarzędzi w miejscach, gdzie tymczasowo nie ma zasilania lub nie ma uzasadnienia finansowego, aby takie zasilanie doprowadzić. Przenośne agregaty prądotwórcze doskonale nadają się także do zasilania niewielkich domków jednorodzinnych i małych gospodarstw.

PRZEWOŹNE – agregaty prądotwórcze stacjonarne zamontowane na homologowanym podwoziu umożliwiające łatwiejszy transport i przemieszczanie agregatu w miejsca trudno dostępne.

w zabudowie KONTENEROWEJ – tego typu rozwiązania stosuje się w sytuacjach, w których wymagany jest bardzo niski poziom ciśnienia akustycznego (inaczej hałasu) lub Klient wymaga łatwego dostępu do agregatu prądotwórczego. Zastosowanie ujednoliconych rozmiarów kontenera pozwala łatwo zaplanować przestrzeń jak i transport agregatu.

Standardowo w tych wykonaniach agregaty posiadają IP 54. Agregaty dodatkowo wyposażone w regulatory napięcia AVR oraz prądnicę asynchroniczną.

Agregaty prądotwórcze przeznaczone do współpracy z zasilaczami UPS powinny mieć większą moc niż moc znamionowa UPS. Straty wynikające z zasady działania UPS wpływają na zwiększenie mocy agregatu proporcjonalnie do sprawności zastosowanego zasilacza. Ponadto w sytuacjach, gdy baterie są rozładowane, część mocy agregatu potrzebna jest na ich ładowanie. Każdy stacjonarny agregat prądotwórczy jak i urządzenie UPS jakie oferujemy, są w pełni kompatybilne pod względem charakteru pracy i specyfikacji technicznych.

W ofercie firmy znajdują się wysokiej klasy zasilacze awaryjne UPS o mocy:

  • 450 VA do 3 kVA,
  • 4.5 kVA do 20 kVA,
  • 20 kVA do 800 kVA.

Zainwestuj w bezpieczeństwo Twojej firmy

Nasza firma oferuje najwyższej jakości, sprawdzone agregaty i generatory prądotwórcze stanowiące doskonałą inwestycję. Oferowane przez naszą firmę generatory prądu to maszyny wydajne, nowoczesne i przede wszystkim trwałe. Poszczególne agregaty prądotwórcze idealnie sprawdzają się jako urządzenia produkujące energię w miejscach nie podłączonych do sieci elektrycznej, jak i w przypadku przeciążenia lub zerwania sieci.